چرا پارسیماژ می تواند انتخاب شما باشد؟

چرا پارسیماژ می تواند انتخاب شما باشد؟ -مزیت‎های رقابتی گروه پارسیماژ نسبت به شرکت‎ها و گروه‌های اجرایی دیگر چیست. حتما برای اولین گام ما باید به این سوال شما پاسخ دهیم. ما باید دلایلی بیاوریم که شما را مجاب کند که ما می‌توانیم خدمات مورد نظر شما را با کیفیت و قیمت مطلوب به شما ارائه کنیم.

  1. ما با سابقه هستیم. تیم مدیریتی و اجرایی ما سابقه بیش از ۹ سال فعالیت در زمینه نماهای مدرن را با خود به همراه دارد. ۹ ال در حوزه نمای کامپوزیت پانل، ۷ سال در نماهای شیشه‎ای و ۴ سال در نماهای چوبی سابقه مفید اجرایی داریم.
  2. حجم کاری گروه ما نسبتا بالا بوده است. ما تقریبا بیش از ۹۰ هزار مترمربع نمای کامپوزیت پانل و چندین هزار مترمربع نمای شیشه و چوب اجرا کرده‎ایم.
  3. ما جوان هستیم همان‎گونه که نماهای مدرن جوان هستند. کار با مجموعه ما توام با نشاط، جدیت و ابتکار است.
  4. گروه ما یک گروه پژوهش‌گر است. ما به صورت مستمر روش‌های تکنیکال و کسب‎وکار خود را به روزرسانی می‎کنیم. کلیه مدارک و مستندات فنی موجود در وب‎سایت، رزومه و مجلات فنی ما ماحصل تلاش و پژوهش و گردآوری ماست. به عنوان نمونه در این وب‎سایت به هیچ مطلب و مستند کپی شده برنخواهید خورد مگر آن‎گه منبع آن ذکر شده باشد.
  5. ما استاندارد داریم. گروه ما دارای استاندارد ایزو ۹۰۰۱-۲۰۰۸ در مدیریت کیفیت از MIC انگلستان است. استاندارد مدیریت کیفیت سازوکارهای مدیریتی و تا حدی اجرائی یک سازمان را تحت کنترل قرار می‎دهد و مدیران سازمان را مجاب می‎کند که تمامی فرآیندها را چندباره و به صورت دوره‌ای مورد پایش قرار دهند و نتیجه این اقدامات بر کیفیت محصول نهائی که به شما به عنوان مشتری ارائه می‎شود، موثر است.
  6. سازمان ما یک سازمان با ساختار آکادمیک است. کلیه مدیران ارشد و میانی ما فارغ‎التحصیلان دانشگاه‎های معتبر کشور در رشته‎های مهندسی و مدیریتی هستند. نگاه آکادمیک و اصولی به روش‎های اجرائی و فرآیندهای سازمانی به مشتری اطمینان می‎دهد که خدمات دریافت شده از گروه ما را با آرامش و آسودگی بیشتری بپذیرد.
  7. ما پاسخ‎گو هستیم. قبل از این‎که با شما قراردادی داشته باشیم، به شما مشاوره فنی رایگان می‎دهیم و پس از این‎که پروژه به پایان رسید، در کنار شما خواهیم بود. نام تک‎تک کارفرمایان پیشین ما در بخش معرفی پروژه‎ها گویای رضایت مشتریان قبلی از ماست.
  8. با با اکثر کارفرمایان خود بیش از یک بار همکاری داشته‎ایم. نگفته پیداست که بازگشت کارفرمایان قبلی و همکاری مجدد آن‎ها با سازمان ما، گویای وجود سیستم CRM پویا و پاسخ‎گوست.
  9. نمای مدرن ساختمان تخصص ماست. ما در همه حوزه‎های اختمان فعالیت نمی‎کنیم. تمرکز گروه ما بر نماهای مدرن از پراکندگی و آشفتگی شما می‎کاهد.

وقتی پروژه شما به گروه ما ارجاع می‎شود در ابتدا در آتلیه معماری این شرکت، پس از انجام برداشت‌های فنی مورد نیاز (نقشه‌برداری، برداشت و عکس‌برداری) از پروژه توسط واحد متره و برآورد و نیازسنجی از کارفرما در مورد نمای ساختمان و با توجه به کاربری و موقعیت ساختمان، یک یا دو پیشنهاد به صورت طراحی سه‌بعدی با بهره‌گیری از آخرین ویرایش نرم‌افزارهای ۳D Studio Max (Vray)، Revit، Google Sketchup، Archicad و  AutoCad ارائه می‌گردد. در طراحی پیشنهادی از مصالح مدرنی همچون کامپوزیت پنل، شیشه، چوب و تلفیق آن‌ها با یکدیگر و یا با مصالح سنتی مانند سنگ استفاده می‌شود.

پس از تصویب طرح توسط کارفرما و انعقاد قرارداد، گروه اجرایی با حضور در محل پروژه نسبت به اجرای طرح مصوب بر اساس زمان‌بندی مقرر شده و روش اجرا اقدام می‌نمایند. دفتر فنی و واحد نظارت کارگاهی به صورت مستمر روند اجرای پروژه را از مرحله زیرسازی، شاسی کشی و نصب ورق و یا شیشه و چوب تا پوسته کنی و تحویل پروژه با در نظر گرفتن ملاحظات فنی همانند بار متمرکز تنش نقطه‌ای در بازه نقاط اتصال و مقاطع سطح و بار محیطی سطحی و بارهای غیر متمرکز و کارلاژ خطوط تحت کنترل دارد و این روند در دفتر مرکزی با زمانبندی، گزارشات هفتگی و ماهانه و دیگر گزارشات کارگاهی تحت کنترل قرار می گیرد.
چرا پارسیماژ می تواند انتخاب شما باشد؟,چرا پارسیماژ می تواند انتخاب شما باشد؟,چرا پارسیماژ می تواند انتخاب شما باشد؟

چرا پارسیماژ می تواند انتخاب شما باشد؟

چرا پارسیماژ می تواند انتخاب شما باشد؟