درباره پارسیماژ

درباره پارسیماژ

درباره پارسیماژ

-گروه مهندسی پارسیماژ نما از سال ۱۳۸۵ با موضوع تهیه و اجرای نماهای مدرن ساختمان تاسیس گردید. در ابتدا این گروه با نام شرکت ایرانیان‌پیشرو در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی به شماره ۲۸۰۰۲۳ و در شهریور ماه ۱۳۸۵ ثبت گردیده و سپس با تغییراتی در مدیریت از سال ۱۳۹۳ با نام گروه مهندسی پارسیماژ نما در حوزه طراحی و اجرای مهندسی انواع نماهای مدرن ساختمانی با استفاده از متریال‌هایی همچون کامپوزیت پانل آلومینیومی، انواع شیشه و ترمووود فعالیت می‌نماید. این شرکت دارای گواهینامه ایزو ۲۰۰۸-۹۰۰۱ در مدیریت کیفیت از MIC انگلستان بوده و در تهران فعالیت می‌نماید.

الف) ساختار اجرایی

این گروه با در اختیار داشتن گروه‌های اجرایی مجرب، کارآزموده و مجهز، آتلیه معماری مستقل، واحد نظارت فنی و مهندسی و توان تامین مصالح در سرعت و کیفیت مورد نیاز،  با چندین سال سابقه مفید طراحی و اجرای انواع نمای ساختمان آمادگی دارد ضمن ارائه طراحی سه‌بعدی مهندسی و نقشه‌های فنی با درک کامل و ارزشیابی لازم از نوع مصالح و نیازهای کارفرما، روزانه تا متراژ ۶۰ مترمربع ورق کامپوزیت به روش‌های فیکسینگ، هنگینگ و H و L ریلی و همین‌طور روزانه تا متراژ ۳۰ مترمربع نمای چوب را نصب و اجرا نمایند. در طول زمان اجرا نظارت مستمر مهندسی با استفاده از مهندسین کارآزموده از معتبرترین دانشگاه‌های کشور ضامن کیفیت و صحت عملیات اجرایی خواهد بود.

ب) روند اجرای پروژه‌ها

در ابتدا در آتلیه معماری این شرکت، پس از انجام برداشت‌های فنی مورد نیاز (نقشه‌برداری، برداشت و عکس‌برداری) از پروژه توسط واحد متره و برآورد و نیازسنجی از کارفرما در مورد نمای ساختمان و با توجه به کاربری و موقعیت ساختمان، یک یا دو پیشنهاد به صورت طراحی سه‌بعدی با بهره‌گیری از آخرین ویرایش نرم‌افزارهای ۳D Studio Max (VRAY)، Revit، Google Sketchup، Archicad و  AutoCad ارائه می‌گردد. در طراحی پیشنهادی از مصالح مدرنی همچون کامپوزیت پنل، شیشه، چوب و تلفیق آن‌ها با یکدیگر و یا با مصالح سنتی مانند سنگ استفاده می‌شود.

پس از تصویب طرح توسط کارفرما و انعقاد قرارداد، گروه اجرایی با حضور در محل پروژه نسبت به اجرای طرح مصوب بر اساس زمان‌بندی مقرر شده و روش اجرا اقدام می‌نمایند. دفتر فنی و واحد نظارت کارگاهی به صورت مستمر روند اجرای پروژه را از مرحله زیرسازی، شاسی کشی و نصب ورق و یا شیشه و چوب تا پوسته کنی و تحویل پروژه با در نظر گرفتن ملاحظات فنی همانند بار متمرکز تنش نقطه‌ای در بازه نقاط اتصال و مقاطع سطح و بار محیطی سطحی و بارهای غیر متمرکز و کارلاژ خطوط تحت کنترل دارد و این روند در دفتر مرکزی با زمانبندی، گزارشات هفتگی و ماهانه و دیگر گزارشات کارگاهی تحت کنترل قرار می گیرد.